Sigurimi i cilësisë - ShenZhen Pincheng Motor Co., Ltd.
  • banderolë

Sigurimi i cilësisë

Komponentët e pompës PINCHENG funksionojnë në një gamë të gjerë mjedisesh aplikimi.Si rezultat, prodhuesit e pajisjeve origjinale mund të kenë nevojë për testime speciale për të vërtetuar specifikimet e tyre.Objekti i testimit PINCHENG është i pajisur me pajisjet më të fundit të inspektimit dhe testimit për të kryer:

• Testimi i jetëgjatësisë me nxitim të lartë

• Data e serializuar e performancës

• Testime të gjera mjedisore

• Testimi i performancës së zërit

• Testimi i temperaturës së lartë/të ulët

• Testimi i performancës së pompës dhe motorit

• Testimi ajror

• Testimi i dridhjeve

testimi i mikropompës
certifikimi i mikropompave

Partnerët kooperativë

partnerët
partnerët 1
partnerët3
partnerët4
partnerët5
partnerët6
partnerët 7
partnerët8

ÇFARË THONË KLIENTËT?

FJALË TË MIRA NGA KLIENTËT E MI TË MIRË

"Lacinia neque platea ipsum amet est odio aenean id quisque."

- KELLY MURRY
ACME Inc.

"Aliquam congue lacinia turpis proin sit nulla mattis semper."

- XHEREMI LARSON
ACME Inc.

"Fermentum habitasse tempor sit et rhoncus, a morbi ultrices!"

- ERIC HART
ACME Inc.
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni