Pompë ajri më e mirë me diafragmë 3V pompë ajri e vogël përforcuese elektrike |PINCHENG Prodhuesi dhe Fabrika |Pincheng
 • banderolë

Pompë ajri me diafragmë 3V pompë ajri e vogël përforcuese elektrike |PIÇENG

Përshkrim i shkurtër:

Pompë ajri me diafragmëjanë vetë-mbushëse dhe të mbrojtura nga vrapimi i thatë.Tëpompatdallohen për shkathtësinë e tyre dhe mund të përdoren pothuajse për të gjitha llojet e mediave.Përveç kësaj, pompat janë me mirëmbajtje të ulët, veçanërisht nëse përdoren për media të pastra.


 • Numri i modelit:310A
 • Lloji:Mikro pompë ajri elektrike
 • Materiali:ABS
 • Parimi:Pompë me diafragmë
 • Shkalla e vakumit:Vakum i lartë
 • Mënyra e vozitjes:Elektrike
 • Përdorur:Pompë përforcuese
 • Performanca:I veshur
 • Medium përcjellës:Ajri
 • Detajet e produktit

  Video

  Etiketat e produktit

  PYP310-XA

  Pompë ajri 12 volt dc

  Pompa e ajrit me diafragmë ka një madhësi të vogël, pompa ka funksionuar mirë për qarkullimin e ujit, avullit të ujit dhe thjesht ajrit pa asnjë problem me rrjedhje konstante. Pompa e ujit me madhësi mini në distancë funksionon mjaft mirë dhe shpejt.

  Pompë e ajrit me diafragmë Rruga e rrjedhës së valvulës është e qetë, dhe materiali i brendshëm i valvulës është i fortë, kështu që pompa e vakumit në miniaturë ka jetë të gjatë.Dhe ka karakteristikat e rezistencës ndaj gërryerjes, e cila mund të kalojë teste të ndryshme certifikimi

  Prodhuesit me përvojë

  Hulumtim profesional

  Jetë e gjatë

  https://www.pinmotor.net/diaphragm-air-pump-3v-small-electric-booster-air-pump-pincheng-product/

  Informacioni i produktit

  PYP310-XAPompë ajri me diafragmë

  *Parametra të tjerë: sipas kërkesës së klientit për dizajn
  Norma e tensionit DC 3V DC 6V DC 9V DC 12 V
  Norma aktuale ≤800 mA ≤400 mA ≤260 mA ≤200 mA
  Fuqia 2.4 w 2.4 w 2.4 w 2.4 w
  Rubineti i ajrit .OD φ 4.3 mm
  Rrjedha e ajrit 0,5-3,0 LPM
  Koha e inflacionit ≤10s (nga 0 deri në 300 mmHg në një rezervuar 500cc
  Presioni maksimal ≥60 Kpa (450 mmHg)
  Niveli i zhurmes ≤60db (30cm larg)
  Testi i Jetës ≥50,00 herë (ON 10 s; JOFF 5s)
  Pesha 36 g
  Rrjedhje <3 mm Hg/min (nga 300 mmHg në një rezervuar 500 cc

  Specifikimi i vizatimit inxhinierik

  Specifikimi i pompës së ajrit 12v Vizatim inxhinierik

  Aplikacion

  Diagrami i aplikimit të pompës së ajrit

  Pajisje shtëpiake, Mjekësi, Bukuri, Masazh, Produkte për të rritur

  Instrument për pikat e zeza, Pompë gjiri, Makinë ambalazhimi me vakum, Produkte për të rritur, Teknologji Booster

  Tavolinë çaji

  Tavolinë çaji

  Makinë paketimi me vakum

  Makinë paketimi me vakum

  Bombol me vrimë nxjerrëse e ujit

  Bombol me vrimë nxjerrëse e ujit

  Dezinfektues i duarve me shkumë

  Dezinfektues i duarve me shkumë

  Dekantues elektrik

  Dekantues elektrik

  pjatalarëse

  pjatalarëse

  Imazhe për pompën e ingranazheve me mikro---100% xhirim me veprim të drejtpërdrejtë, Garancia e cilësisë

  Fotografia e produktit E shtënë e vërtetë

  Pompë ajri 12 volt dc

  Ne ofrojmë më shumë sesa thjesht produkt, ne krijojmë zgjidhje të optimizuara për t'iu përshtatur kërkesave tuaja të aplikimit.

  Krahasoni, zgjidhni, blini pompën tuaj


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni