Rreth nesh - ShenZhen Pincheng Motor Co., Ltd.
  • banderolë

ShenZhen Pincheng Motor Co., Ltd

Furnizuesi kryesor në botë për zgjidhjet e mikropompave

14

14 vjet përvojë në industri

50 000 000

Kapaciteti vjetor i prodhimit prej 50,000,000 copë

70%

70% e produkteve eksportohen në tregun e nivelit të lartë në Evropë dhe Amerikë

Prodhuesi më i lartë i mikropompave në Kinë

Shenzhen Pincheng Motor Co, Ltd, një nga prodhuesit më të mëdhenj të mikro motorëve në Kinë.Produkti ynë kryesor është mikropompa, mikro motori, motori me mikro valvula, etj. këto prodhime u përdorën gjerësisht në industri si ndriçim, bravë, pajisje bukurie, produkte sigurie, lodra, pajisje mjekësore, pajisje shtëpiake etj.

Kompania jonë filloi në 2007, mbulon sipërfaqen e fabrikës mbi 8000 metër katror, ​​me 500 punonjës, ne mund të prodhojmë produkt motorik më shumë se 50 milion copë në vit.

Ne kemi shumë çertifikata (si FDA, SGS, FSC dhe ISO, etj) për të përmbushur nevojat e klientëve tanë globalë, dhe ne kemi partneritet afatgjatë dhe të qëndrueshëm biznesi me shumë kompani të markave (të tilla si Disney, Starbucks, Daiso, H&M, MUJI, etj)

Ne ndjekim të gjitha standardet si ISO9000, ISO14000, CE, ROHS në menaxhimin tonë të përditshëm të prodhimit.Ne vazhdojmë të rrisim automatizimin në linjën tonë të prodhimit dhe pajisjet e testimit, sigurohuni që produktet tona të jenë 100% të testuara dhe të kualifikuara.

Me përvojë 12 vjeçare në industrinë e mikro motorëve, ne mund t'u ofrojmë klientëve tanë produktin më profesional dhe me kosto efektive.Ekipi ynë i shitjeve e vendos gjithmonë kënaqësinë e klientit në prioritetin e parë, mbështetjen dhe ndihmën për rritjen e biznesit të klientëve tanë.faleminderit.

 

Prodhuesit e pompave dc pa furça

Ekspozita e ngjarjeve

ekspozitë eventesh

Certifikimi

ROHS-
ROHS
EMC
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni